Kiboko Roketi Tour 75 MW říční speciál Paddleboard set s batohem a pumpou
Související produkty
Detailní popis produktu
ROKETI TOUR 75 - lehký, rychlý a pohodlný expediční paddleboard pro sportovně orientované jezdce se zájmem o výlety do přírody a objevné plavby. Jízdní komfort umocňuje relativně široká záď zvyšující stabilitu i v náročných podmínkách. Roketi TOUR je špičkový expediční paddleboard, který při jízdě přirozeně udržuje směr a vy si můžete maximálně vychutnat okolní přírodu bez rizika nechtěného pádu do vody.
Vzhledem ke konstrukci, tvaru a tloušťce 15 cm doporučujeme maximální hmotnost jednoho jezdce do 100 kg. Při rovnoměrném zatížení může být celková nosnost paddleboardu Roketi TOUR 75 až 130 kg.
Roketi TOUR 75 říční speciál má originální Kiboko systém pěti napevno nalepených nízkých ploutviček. Fixní ploutvičky jsou pružné a odolné proto se nemusíte obávat jejich poškození.
Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko vyrobený z recyklovaných PET lahví a ruční obousměrná pumpa Kiboko.
Materiál / konstrukce / technologie:
Pro výrobu paddleboardů Kiboko používáme pouze nejnovější technologii Fusion, často označovanou jako MSL. Touto technologií vzniká jednolitý dvouvrstvý základní materiál "drop stitch" (tloušťka 1,5 mm). Tento základní materiál využívá polyesterová vlákna k propojení horní paluby a dna. Pokud se vlákna kříží, označujeme tuto technologii X Machine Woven.
Křižný dropstitch je v současnosti nejmodernější technologie výroby nafukovacích paddleboardů která zaručuje maximální tuhost při minimální hmotnosti. Umožňuje použít nižší hustotu vláken a snížit množství použitého PVC při zachování stejné tuhosti, jakou disponuje technologie Fusion. Výsledkem je redukce hmotnosti základního materiálu až o 20 %.
Všechny paddleboardy KIBOKO jsou konstruovány s dvojitou boční PVC hranou propojující horní palubu a dno. Dvojitá hrana zajišťuje maximální odolnost a tuhost. 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Říční speciály / White water paddleboardy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 370 cm / 12' 2" |
| Šířka: | 75 cm / 29,5" |
| Tloušťka: | 15 cm / 6 " |
| Výtlak: | 310 l |
| Hmotnost: | 8,9 kg ± 8 % |
| Doporučená hmotnost jezdce: | do 100 kg |
| Maximální nosnost: | 130 kg |
| Zadní ploutvička: | fixní 5 x 6,5cm / 2,6'' |
| Box na středovou ploutev: | Ne |
| Závit k uchycení plachty na windsurfing: | Ne |
| V ceně paddleboardu: | pumpa Kiboko, batoh Kiboko |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.