Karbonové pádlo Kiboko PRO Kasia dvoudílné
Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoudílné karbonové pádlo Kiboko PRO Kasia – nový model závodního pádla v nastavitelném provedení je určený pro jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi. Pádlo je vyrobeno ze 100 % karbonu. Karbonový list s výrazným prolisováním a velmi úzkými okraji minimalizujícími odpor při zanoření a na konci záběru při vytažení pádla z vody. Ergonomická hlavička pádla ve tvaru „T“ umožňuje maximální kontrolu a přenos sil.
Špičkové závodní pádlo pro ty, kteří to s paddleboardingem myslí opravdu vážně.
Dvoudílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, po pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky během jízdy. Jejich jedinou nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu.
Velmi lehká celokompozitová pádla Kiboko plavou na hladině, proto není nutné používat nosné plováky na žerdi.
U celokompozitových pádel doporučujeme používat transportní obal na list nebo na celé pádlo.
UPOZORNĚNÍ:
Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 12 cm) ve středovém dílu pádla. Neprodlužujte pádlo nad označení „MAX“, předejdete tak možnému poškození plastové spojky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karbonová pádla na paddleboard |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Minimální délka: | 178 cm |
| Maximální délka: | 218 cm |
| Doporučená výška jezdce: | 165 - 200 cm |
| Žerď: | 100% karbon, průměr 29 mm |
| List: | 100% karbon |
| Hmotnost: | 610 g |
| Plocha listu: | 505 cm2 / 78 sq. inch |
| Výška listu: | 41 cm (po zúžení) / 47 cm celková |
| Šířka listu: | 17 cm |
| Umístění do batohu: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.