Karbonové pádlo Kiboko s plastovým listem prodloužené doudílné 2026
Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoudílné prodloužené karbonové pádlo Kiboko s plastovým listem – nastavitelné pádlo se 100% karbonu v žerdi a odolným, středně velkým listem. Vynikající sportovní pádlo pro vysoké jezdce a nejlepší volba pro jízdu v mělké vodě (např. na řece), kde by hrozilo případné poškození kompozitového listu. Ergonomická plastová hlavička pádla ve tvaru „T“ umožňuje velmi dobrý přenos sil a čtyřicetiprocentní podíl sklolaminátu v žerdi zvyšuje pružnost pádla i při méně dynamickém záběru.
Karbonové pádlo s plastovým listem poskytuje maximální jízdní komfort v poměru cena/výkon a patří do výbavy každého sportovně založeného pádlera.
Karbonová pádla s plastovým listem jsou navržena tak, aby se výměnou přídavného listu místo horní trubky vytvořilo snadno a rychle oboustranné pádlo pro pádlování v sedu nebo kleku. Kajakové pádlo je velmi oblíbenou variantou pro děti a při jízdě ve větru, kdy se s oboustranným pádlem mnohem snadněji udržuje směr (paddleboard tzv. “nekličkuje”).
Více informací naleznete u produktu přídavný plastový list pro kajak.
Dvoudílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, po pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky. Jejich jedinou nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu.
UPOZORNĚNÍ:
Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 12 cm) ve středovém dílu pádla. Neprodlužujte pádlo nad označení „MAX“, předejdete tak možnému poškození plastové spojky.
Galerie může obsahovat předchozí design produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karbonová pádla s plastovým listem na paddleboard |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Minimální délka: | 185 cm |
| Maximální délka: | 225 cm |
| Doporučená výška jezdce: | 170 - 205 cm |
| Žerď: | 100 % karbon, průměr 28,5 mm |
| List: | plast - polypropylen |
| Hmotnost: | 780 g |
| Plocha listu: | 550 cm2 / 85 sq. inch |
| Výška listu: | 40 cm (po zúžení) / 47 cm celková |
| Šířka listu: | 18 cm |
| Umístění do batohu: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









