Karbonové pádlo Kiboko PRO Kasia trojdílné
Související produkty
Detailní popis produktu
Trojdílné karbonové pádlo Kiboko PRO Kasia – nový model závodního pádla v nastavitelném provedení je určený pro jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi. Pádlo je vyrobeno ze 100 % karbonu. Karbonový list s výrazným prolisováním a velmi úzkými okraji minimalizujícími odpor při zanoření a na konci záběru při vytažení pádla z vody. Ergonomická hlavička pádla ve tvaru „T“ umožňuje maximální kontrolu a přenos sil.
Špičkové závodní pádlo pro ty, kteří to s paddleboardingem myslí opravdu vážně.
Šikmý řez spoje trojdílného karbonového pádla maximalizuje pevnost a tuhost spoje. Trojdílné pádlo lze pohodlně umístit do jakéhokoliv batohu Kiboko.
Velmi lehká celokompozitová pádla Kiboko plavou na hladině, proto není nutné používat nosné plováky na žerdi.
U celokompozitových pádel doporučujeme používat transportní obal na list nebo na celé pádlo.
UPOZORNĚNÍ:
Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 12 cm) ve středovém dílu pádla. Neprodlužujte pádlo nad označení „MAX“, předejdete tak možnému poškození plastové spojky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karbonová pádla na paddleboard |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Minimální délka: | 178 cm |
| Maximální délka: | 218 cm |
| Doporučená výška jezdce: | 165 - 200 cm |
| Žerď: | 100% karbon, průměr 29 mm |
| List: | 100% karbon |
| Hmotnost: | 640 g |
| Plocha listu: | 505 cm2 / 78 sq. inch |
| Výška listu: | 41 cm (po zúžení) / 47 cm celková |
| Šířka listu: | 17 cm |
| Umístění do batohu: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.