Paddleboard Kiboko Safari 330 MW - říční speciál + Pumpa Kiboko + Batoh Kiboko
Související produkty
Detailní popis produktu
SAFARI 330 QUAD – stabilní a obratný paddleboard, poskytující maximální jízdní komfort všem členům rodiny bez rizika nechtěného pádu do vody. Je ztělesněním nejrozšířenější formy paddleboardingu, tj. poklidné výletní jízdy a rodinné pohody u vody, kdy paddleboard využívá několik jezdců současně. Nízké říční ploutvičky snižují riziko pádu po střetu s překážkou na minimum. Mají mírně zkosenou náběžnou hranu a snadno "překlouznou" přes překážku. Vzhledem ke konstrukci a tloušťce 15 cm doporučujeme maximální hmotnost jednoho jezdce do 140 kg. Při rovnoměrném zatížení může být celková nosnost paddleboardu Safari 330 až 170 kg a uveze tak doslava celou rodinu. Díky své stabilitě je Safari 330 vhodné k různým formám cvičení na vodě (paddle workout, paddle jóga).
Snadnou manévrovatelnost a hravost všech paddleboardů z řady Safari ovlivňuje především poměr délky, šířky a pozvolného prohnutí - přizvednutí špičky. Propojují v optimálním poměru nejdůležitější vlastnosti univerzálních paddleboardů - stabilitu, ovladatelnost, rychlost a snadné udržení přímé jízdy (paddleboard tzv. “nekličkuje”).
Safari 330 říční speciál má originální Kiboko systém pěti napevno nalepených nízkých ploutviček. Fixní ploutvičky jsou pružné a odolné proto se nemusíte obávat jejich poškození.
Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko vyrobený z recyklovaných PET lahví a ruční obousměrná pumpa Kiboko.
Materiál / konstrukce / technologie:
Pro výrobu paddleboardů Kiboko používáme pouze nejnovější techonologii Fusion, často označovanou jako MSL. Touto technologií vzniká jednolitý dvouvrstvý základní materiál "drop stitch" (tloušťka 1,5 mm). Tento základní materiál využívá polyesterová vlákna k propojení horní paluby a dna. Pokud se vlákna kříží, označujeme tuto technologii X Machine Woven.
Křižný dropstitch je v současnosti nejmodernější technologie výroby nafukovacích paddleboardů která zaručuje maximální tuhost při minimální hmotnosti. Umožňuje použít nižší hustotu vláken a snížit množství použitého PVC při zachování stejné tuhosti, jakou disponuje technologie Fusion. Výsledkem je redukce hmotnosti základního materiálu až o 20 %.
Všechny paddleboardy KIBOKO jsou konstruovány s dvojitou boční PVC hranou propojující horní palubu a dno. Dvojitá hrana zajišťuje maximální odolnost a tuhost.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Říční speciály / White water paddleboardy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 335 cm / 11'0'' |
| Šířka: | 85 cm / 33,5'' |
| Tloušťka: | 15 cm / 6'' |
| Výtlak: | 330 l |
| Hmotnost: | 8,9 kg ± 8 % |
| Doporučená hmotnost jezdce: | do 140 kg |
| Maximální nosnost: | 170 kg |
| Zadní ploutvička: | fixní 5 x 6,5 cm / 2,6'' |
| Box na středovou ploutev: | Ne |
| Závit k uchycení plachty na windsurfing: | Ne |
| V ceně paddleboardu: | pumpa Kiboko, batoh Kiboko |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.