Kiboko Roketi 320 MW říční speciál Paddleboard set s batohem a pumpou
Související produkty
Detailní popis produktu
ROKETI 320 MW - obratný a stabilní paddleboard na jezera, tekoucí řeky i moře. Vyniká svou univerzálností, zvládne jezera, rozvlněné moře a exceluje v horních úsecích peřejnatých řek, kde je často nedostatek vody a hrozí "zaseknutí" paddleboardu o kámen. Nízké říční ploutvičky snižují riziko pádu po střetu s překážkou na minimum. Mají mírně zkosenou náběžnou hranu a snadno "překlouznou" přes překážku.
Vzhledem ke konstrukci, tvaru a tloušťce 15 cm doporučujeme maximální hmotnost jednoho jezdce do 110 kg. Při rovnoměrném zatížení může být celková nosnost paddleboardu Roketi 320 až 140 kg.
Roketi 320 říční speciál má originální Kiboko systém pěti napevno nalepených nízkých ploutviček. Fixní ploutvičky jsou pružné a odolné proto se nemusíte obávat jejich poškození.
Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko vyrobený z recyklovaných PET lahví a ruční obousměrná pumpa Kiboko.
Materiál / konstrukce / technologie:
Pro výrobu paddleboardů Kiboko používáme pouze nejnovější technologii Fusion, často označovanou jako MSL. Touto technologií vzniká jednolitý dvouvrstvý základní materiál "drop stitch" (tloušťka 1,5 mm). Tento základní materiál využívá polyesterová vlákna k propojení horní paluby a dna. Pokud se vlákna kříží, označujeme tuto technologii X Machine Woven.
Křižný dropstitch je v současnosti nejmodernější technologie výroby nafukovacích paddleboardů která zaručuje maximální tuhost při minimální hmotnosti. Umožňuje použít nižší hustotu vláken a snížit množství použitého PVC při zachování stejné tuhosti, jakou disponuje technologie Fusion. Výsledkem je redukce hmotnosti základního materiálu až o 20 %.
Všechny paddleboardy KIBOKO jsou konstruovány s dvojitou boční PVC hranou propojující horní palubu a dno. Dvojitá hrana zajišťuje maximální odolnost a tuhost. 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výletní / Touring paddleboardy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 350 cm / 11' 6" |
| Šířka: | 80 cm / 31,5" |
| Tloušťka: | 15 cm / 6 " |
| Výtlak: | 320 l |
| Hmotnost: | 8,8 kg ± 8 % |
| Doporučená hmotnost jezdce: | do 110 kg |
| Maximální nosnost: | 140 kg |
| Zadní ploutvička: | fixní 5 x 6,5cm / 2,6'' |
| Box na středovou ploutev: | Ne |
| Závit k uchycení plachty na windsurfing: | Ne |
| V ceně paddleboardu: | pumpa Kiboko, batoh Kiboko |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.