Karbonové SUP kajakové pádlo Kiboko PRO se dvěma karbonovými listy dvoudílné
Související produkty
Detailní popis produktu
Trojdílné karbonové pádlo Kiboko PRO – závodní speciál v nastavitelném provedení je určený pro jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi. Pádlo je vyrobeno ze 100 % karbonu. Zúžený tvar listu zajišťuje klidný záběr i při frekvenčním pádlování. Postranní plastová ABS hrana zvyšuje odolnost a pádlo proto obstojí i v náročných podmínkách horních toků řek. Ergonomická hlavička pádla ve tvaru „T“ umožňuje maximální kontrolu a přenos sil.
Špičkové pádlo pro ty, kteří to s paddleboardingem myslí opravdu vážně.
SUP kajaková karbonová pádla se dvěma listy jsou navržena tak, aby se výměnou přídavného listu za horní trubku vytvořilo pohodlně a rychle oboustranné pádlo pro pádlování v sedu nebo kleku. Kajakové pádlo je velmi oblíbenou variantou pro děti a při jízdě ve větru, kdy se s oboustranným pádlem mnohem snadněji udržuje směr (paddleboard tzv. “nekličkuje”).
Dvoudílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, po pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky během jízdy. Jejich jedinou nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu.
Velmi lehká celokompozitová pádla Kiboko plavou na hladině, proto není nutné používat nosné plováky na žerdi.
U celokompozitových pádel doporučujeme používat transportní obal na list nebo na celé pádlo.
UPOZORNĚNÍ:
Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 12 cm) ve středovém dílu pádla. Neprodlužujte pádlo nad označení „MAX“, předejdete tak možnému poškození plastové spojky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karbonová pádla na paddleboard |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Minimální délka: | 178 cm |
| Maximální délka: | 218 cm |
| Doporučená výška jezdce: | 165 - 200 cm |
| Žerď: | 100% karbon, průměr 29 mm |
| List: | 100% karbon + ABS hrana |
| Hmotnost: | 620 g (s jedním listem) 860 g (se dvěma listy) |
| Plocha listu: | 520 cm² / 80,5 sq. Inch |
| Výška listu: | 42 cm (po zúžení) / 52 cm celková |
| Šířka listu: | 16 cm |
| Umístění do batohu: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








