Karbonové pádlo Kiboko s plastovým listem trojdílné 2026
Související produkty
Detailní popis produktu
Trojdílné karbonové pádlo Kiboko s plastovým listem – nastavitelné pádlo s vysokým obsahem karbonu v žerdi a odolným, středně velkým listem. Vynikající sportovní pádlo a nejlepší volba pro jízdu v mělké vodě (např. na řece), kde by hrozilo případné poškození kompozitového listu.. Lehká a pevná žerď obsahuje 80% karbonu. Podíl sklolaminátu v žerdi zajišťuje pružnost a zvyšuje dynamiku pádla i při méně sportovním záběru. Ergonomická plastová hlavička pádla ve tvaru „T“ umožňuje velmi dobrý přenos sil při jízdě na divoké vodě nebo ve vlnách.
Karbonová pádla s plastovým listem jsou navržena tak, aby se přidáním dalšího listu místo horní trubky vytvořilo oboustranné pádlo pro pádlování jako na kajaku. Kajakové pádlo je velmi oblíbenou variantou pro děti a při jízdě ve větru, kdy se s oboustranným pádlem mnohem snadněji udržuje směr (paddleboard tzv. “nekličkuje”).
Více informací naleznete u produktu přídavný plastový list pro kajak.
Šikmý řez spoje trojdílného karbonového pádla s plastovým listem minimalizuje možnost vůle spoje a zvyšuje jeho pevnost. Trojdílné pádlo lze pohodlně umístit do jakéhokoliv batohu Kiboko.
UPOZORNĚNÍ:
Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 12 cm) ve středovém dílu pádla. Neprodlužujte pádlo nad označení „MAX“, předejdete tak možnému poškození plastové spojky nebo středové karbonové trubky.
Galerie může obsahovat starší design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karbonová pádla s plastovým listem na paddleboard |
|---|---|
| Minimální délka: | 175 cm |
| Maximální délka: | 215 cm |
| Doporučená výška jezdce: | 160 - 195 cm |
| Žerď: | 80 % karbon / 20 % sklolaminát, průměr 28,5 mm |
| List: | plast - polypropylen |
| Hmotnost: | 760 g |
| Plocha listu: | 550 cm2 / 85 sq. inch |
| Výška listu: | 40 cm (po zúžení) / 47 cm celková |
| Šířka listu: | 18 cm |
| Umístění do batohu: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







